Profesionálna laserová epilácia

Vyskúšajte epiláciu diódovým laserom SHR

Už od prvého zákroku si užívate komfort hladkého tela! Jeden s najmodernejších laser na Slovensku zabezpečí bezbolestné a trvalé riešenie vašich starostí s chĺpkami.

Ako to funguje?

Epilácia laserom je najúčinnejšia metóda na odstránenie chĺpkov na tele.


Rieši problém ochlpenia pre tých, ktorí:

  • Nemajú čas sa pravidelne holiť
  • Majú citlivú pokožku
  • Profesionálne športujú
  • Hľadajú dlhodobé riešenie epilácie

Po prvom zákroku sa zbavíte 20-30% ochlpenia, ktoré sa práve nachádza v aktívnej rastovej fáze, a teda ho laser spoľahlivo zničí. Po absolvovaní prekonzultovaného počtu zákrokov na jednej lokalite dochádza k odstráneniu až do 98% ochlpenia!

Pri laserovej epilácií s prístrojom SHR PZ 303 je chĺpok ožiarený laserom. Ten spáli melanín (pigmentové farbivo chĺpkov) až po korienok. Po pár dňoch začnú zasiahnuté chĺpky vypadávať. Procedúru treba opakovať viackrát, keďže počas ošetrenia sa zničia iba vyrastené chĺpky. Následne si však užívate už len hladké telo.

K želanému výsledku stačí 6-8 ošetrení (u každého individuálne)SHR Laserová epilácia

SHR využíva nízke energetické úrovne v porovnaní s IPL alebo laserovým odstránením ochlpenia je bezbolestné. Funguje na všetky typy ochlpenia s pigmentom a všetky typy pokožky – vrátane opálenej.

SHR trvalo odstraňuje ochlpenie nízko intenzívnymi opakovanými impulzmi zacielenými na citlivé korienky chĺpkov (folikuly). Tento postup sa považuje za bezbolestnú metódu odstránenia ochlpenia. SHR zanecháva krásnu, hladkú pokožku, bez akýchkoľvek komplikácii. SHR využíva veľa opakovaní pri nízkej energetickej úrovni v kombinácii s vysokým výkonom. Korienky chĺpkov zohrieva pozvoľna. Energia z rukoväte neškodne preniká pokožkou a kožou až po korienky chĺpkov (folikuly), ktoré obsahujú husté, na melanín bohaté telo a cibuľku chĺpku. Svetlo určitej vlnovej dĺžky v žiarení SHR cieli na pigment a melanín v korienkoch chĺpkoch. Tmavo sfarbený melanín absorbuje svetlo a rýchlo sa zohrieva, čím likviduje bunky v okolí korienkov zodpovedných za rast chĺpkov. Prúdi svetla znefunkčňujú dotknuté korienky, spôsobujú vypadnutie nechceného ochlpenia a bráni jeho ďalšiemu rastu. Keďže svetlo nepôsobí sústavne, nedochádza k žiadnemu poškodeniu mimo oblasti korienkov. Vďaka tomu sa môžu aj osoby s tmavšou pokožkou tešiť bezbolestnému odstráneniu ochlpenia. Keďže cykly rastu chĺpkov nie sú synchronizované, je potrebných niekoľko ošetrení, aby sa zlikvidovali aj spiace korienky. SHR prináša revolúciu z hľadiska pohodlia a rýchlosti procedúr. SHR je metóda vhodná na podpazušie, horné pery, tvárové ochlpenie, ramená, prsty, brazílsku depiláciu, chrbát, hruď aj nohy. Použiť ju môžeme na všetky časti tela okrem bezprostredného okolia očí. Taktiež je ošetrenie vhodné na všetky typy ochlpenia a pokožky.

Kontraindikácie

tehotné ženy, spálená koža, onkologickí pacienti, kardiostimulátor, poranenie kože, herpes, lupus, akútne infekcie pokožky, užívanie fotosenzitívnej liečby, epilepsia, vyrážky; peeling kože tesne pred ošetrením (treba počkať na obnovenie epidermy)

Pred aj po ošetrení sa chráňte pred spálením slnečným svetlom. Používajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom na ochranu pred priamym slnečným žiarením.

Po ošetrení sa nesmie používať žiadna kozmetika, odporúčajú sa špeciálne produkty na zvlhčenie.

Dôležité: Zanecháva jemnú pokožku; bezbolestné trvalé rýchle odstránenie chĺpkov; vhodná na všetky typy ochlpenia; všetky typy pokožky – vrátane opálenej; viditeľné výsledky už po prvom ošetrení; SHR trvalá epilácia je vhodná pre ženy aj pre mužov.