Profesionálna laserová epilácia

Rýchlo, bezbolestne a najmä efektívne!

Vyskúšajte najúčinnejšiu metódu odstraňovania chĺpkov vďaka profesionálnemu ošetreniu laserom EOS – ICE PLUS. Prvé výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení!

 

Objednať sa online

 

Ako to funguje?

Počas epilácie je chĺpok zasiahnutý laserovým svetlom, ktoré sa viaže priamo na melanín vlasového folikulu. Korienok chĺpku je vďaka tomu oslabený a po pár dňoch začnú chĺpky vypadávať. Na to, aby bola procedúra účinná je potrebné ju opakovať 6-8krát, kým sa folikul nebude schopný obnovovať a nebudú zasiahnuté aj chĺpky mimo aktívnej fázy.


Kedy je vhodná laserová epilácia?

  • Nemáte čas na holenie?
  • Trápi vás podráždená pokožka?
  • Pravidelne športujete?
  • Hľadáte dlhodobé riešenie?

Vďaka inovatívnej technológii prístroja EOS – ICE PLUS dochádza k odstráneniu až do 98% ochlpenia!

Vlasy a chĺpky v priebehu svojho života prechádzajú 3 rastovými fázami – aktívnou, kľudovou a odpočinkovou. Pre priaznivý výsledný efekt je dôležité zasiahnuť chĺpky v rastovej (aktívnej) fáze, kedy obsahujú najviac melanínu. Chĺpky sa však nenachádzajú v aktívnej fáze súčasne, preto je medzi epiláciou nutná prestávka 5 až 8 týždňov. Počas tejto doby sa do rastovej fázy dostanú aj predtým nezasiahnuté folikuly.

Výsledkom ošetrenia je trvalá redukcia nežiaduceho ochlpenia, trvalé zníženie počtu chĺpkov v danej oblasti a zmena ich kvality na jemné a svetlé chĺpky.

K želanému výsledku stačí 6-8 ošetrení (u každého individuálne)Laserová epilácia

EOS – ICE PLUS využíva nízke energetické úrovne, v porovnaní s IPL alebo laserovým odstránením ochlpenia je bezbolestné. Funguje na všetky typy ochlpenia s pigmentom a všetky typy pokožky – vrátane opálenej.

EOS – ICE PLUS trvalo odstraňuje ochlpenie opakovanými impulzmi zacielenými na citlivé korienky chĺpkov (folikuly), pričom zanecháva krásnu a zamatovo jemnú pokožku. Vďaka vysokému množstvu opakovaní pri nízkej energetickej úrovni v kombinácii s vysokým výkonom prináša revolúciu z hľadiska pohodlia a rýchlosti procedúr.

Táto metóda je vhodná na všetky časti tela okrem bezprostredného okolia očí.

 

Objednať sa online

 

Dôležité informácie

Pred aj po ošetrení sa chráňte pred spálením slnečným svetlom. Používajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom na ochranu pred priamym slnečným žiarením.

Priamo po ošetrení sa nesmie používať žiadna kozmetika, aby nedošlo k podráždeniu pokožky.

Kontraindikácie

Laserová epilácia nie je vhodná pre tehotné ženy, onkologických pacientov, ľudí s kardiostimulátorom, pri poranení kože, spálenej pokožke, výskyte herpesu, lupusu, akútnej infekcii pokožky, užívaní fotosenzitívnej liečby, epilepsii, vyrážke a peelingu kože tesne pred ošetrením – je potrebné počkať na obnovenie epidermy.