Francúzska značka GUINOT

V kozmetickom salóne pracujeme s francúzskou značkou GUINOT, exkluzívne ako jediný salón v Banskej Bystrici a Čiernom Balogu.

A prečo sme si vybrali práve zn. GUINOT?

Pretože zn. GUINOT patrí už vyše 40 rokov k top značkám, ktoré používajú najexkluzívnejšie salóny krásy a dermatologické centrá u nás aj vo svete.
Produkty zn. GUINOT sú certifikovanými farmaceutickými prípravkami bez parabénov. Zn. GUINOT ako jediná kombinuje vlastný high-tech prístroj HYDRADERMLift, špeciálne vyvinutý za účelom maximalizácie účinkov aktívnych zložiek s produktmi vlastnej kozmetickej rady.

V čom spočíva tajomstvo úspechu ošetrenia HYDRADERMIE?

Účinné látky obsiahnuté v patentovaných géloch "rozpúšťajú" mastnotu a menia ju na mydlo. Dochádza k hĺbkovému čisteniu a detoxikácii pórov a mazových žliaz. Tento princíp a prítomné prírodné zmäkčovadlá efektívne nahrádzajú nepohodlné naparovanie a dokonale pripravia pokožku na prípadné dočisťovanie problematickej pleti, čo klientom prináša neporovnateľne komfortnejší zážitok z ošetrenia. Dôkladné očistenie pleti do hĺbky je kľúčové pre účinné vpravovanie zložiek ďalších prípravkov. Vďaka dvojitej ionizácii sa do spodných vrstiev pokožky dostávajú častice pozitívne i negatívne nabitých účinných látok a bunky hlbších vrstiev pokožky tak prijímajú ich maximálne dávky.


PONUKA SALÓNNYCH OŠETRENÍ


HYDRADERMIE - hĺbkové ošetrenie

Celosvetovo uznávané ako jedno z najpokrokovejších kozmetických ošetrení pleti, sa Hydradermie už vyše 40 rokov používa v najexkluzívnejších salónoch krásy na svete. Hydradermie je jediné ošetrenie, ktoré kombinuje vlastný high-tech prístroj, špeciálne vyvinutý za účelom maximalizácie účinkov aktívnych zložiek, s produktmi vlastnej kozmetickej rady. Hydradermie je najúčinnejšie hĺbkové čistenie pleti, ktoré dokonale rieši problémy Vašej pleti ako dehydratáciu, suchú pleť, akné, povädnutú pokožku, pigmentové škvrny a i.

HYDRADERMIE LIFT - lifting bez skalpela

Výsledkom pribúdajúcich rokov, stresu a únavy sú nevýrazné „tvrdé“ črty tváre, napätie, zhoršené vylučovanie toxínov a prvé znaky starnutia pleti. Riešením týchto problémov je ošetrenie Hydradermie Lift. Kým bežné spevňujúce ošetrenia posilňovali len vonkajšiu vrstvu pokožky a obnovovali len jej štruktúru, revolučné omladzujúce ošetrenie Hydradermie Lift stimuluje priamo svaly tváre, čím sa jej črty zjemňujú, povrch sa vyhladzuje a pokožka sa stáva oveľa pevnejšou.

LIFTOSOME

NOVINKA - odporúčame pred špeciálnou spoločenskou udalosťou

Kombináciou hrejivej termo-masky a aktívnej zložky Pro-kolagénu sa črty tváre vyhladia a účinné látky z masky vďaka pôsobeniu tepla zenergetizujú, obnovia jej pružnosť elasticitu, zregenerujú nové bunky.

HYDRADERMIE LIFT YEUX- rejuvenizácia očných partií

Ošetrenie zamerané na pokožku okolo očí, stimuláciou svalov okolo očí dostáva táto partia nový tón a pevnosť. Výsledky sú badateľné už po prvom ošetrení, keď sa drobné vrásky vyhladia a okolie očí zostáva rozžiarené a jemné.

AROMATIC - zázrak z prírody

Počas celého ošetrenia Vás bude sprevádzať jemnosť a očarujúca vôňa éterických olejov, kedy kombináciou ich blahodarných účinkov a Zen masáže dosiahnete dokonalé uvoľnenie a pocit pohody. Relaxujte a zverte sa do rúk Vašej kozmetičky, ktorá dokončí ošetrenie chladivou stiahnuteľnou maskou pripravenou z koncentrovaných rastlinných výťažkov, špeciálne podľa potrieb Vašej pokožky.

Ošetrenie obohacuje Vašu pokožku, prinavracia jej jas a pozdvihuje Vaše zmysly opojnou vôňou tých najjemnejších olejov z aloe vera, citrónu, pomaranču, ženšenu či zeleného čaju.


DARUJTE KRÁSU - DARČEKOVÉ POUKÁŽKY VAŠIM NAJBLIŽŠÍM

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY VIA BINI na vami vybrané ošetrenie pre vašich najbližších si môžete osobne zakúpiť na recepcie vizáž štúdia VIA BINI, prípadne vám ich doručíme poštou na vašu adresu. Objednať si ich môžete aj telefonicky na čísle 0905 486 376.